ایت بال پول

ثبت نشدن برد در بازی ۸ball pool

ثبت نشدن برد در بازی 8ball pool

دلایل ثبت نشدن وین در ۸ball pool

گاهی اوقات مقدار بردهای ما در لیگ ثبت نمیشود. در اینجا ممکن است چندین دلیل وجود داشته باشد که چرا ممکن است یک برد در لیگ هفتگی ۸ball pool ثبت نشود راه حل این مشکل دست ماست پس با ما همراه باشید تا این مشکل رو برای شما حل کنیم.

ثبت نشدن برد به دلیل کشور اکانت

اولین و مهم ترین دلیل ثبت نشدن برد در بازی ایت بال پول اینه که اگر پرچم اکانت شما ایران باشد و با وی پی ان وارد بازی شود و یک برد ثبت کنید مقدار برد شما ثبت نمیشود و باید آیپی شما با کشور اکانتتون یکی باشه تا برد شما ثبت شود. پس اولین مورد این شد که باید آیپی شما با کشور اکانتتون یکی باشه تا برد شما ثبت شود .

ثبت نشدن برد در بازی 8ball pool

ثبت نشدن وین به دلیل اخطار گرفتن اکانت

دومین دلیل ثبت نشدن برد در بازی ۸ball pool این هست که اگر در طول بازی تقلب و یا قوانین بازی رو زیر پا بزارید (استفاده از هک، انتقال سکه و ….)، بازی به اکانت شما اخطار میدهد که نباید قوانین رو نقص کنید و در پی همین اخطار باعث میشود برد شما تا نزدیک به یک ماه در لیگ ثبت نشود پس اگر به همچین اخطاری بر خوردید باید یک ماه صبر کنید تا اکانت شما به حالت عادی خودد برگردد.

ثبت نشدن وین به دلیلی اخطار خوردن اکانت

ثبت نشدن برد بازی ایت بال پول به دلیل اینترنت

با توجه به اینترنت بد کشور خیلی وقت ها پیش میاد که ثبت نشدن برد به دلیل اینترنت بد کشور میباشد اگر موارد بالا رو رعایت کردین ولی بازم مشکل شما حل نشد از اینترنت های مختلف استفاده کنید احتمال زیاد مشکل ثبت نشدن برد در بازی ۸ball pool شما رفع میشود.

ثبت نشدن برد به دلیل اینترنت

مقاله های زیر رو به هیچ وجه از دست ندید.

سکه رایگان ایت بال پول دلار رایگان ایت بال پول نحوه بالا بردن کالکشن پاور ایت بال پول معرفی بازی ایت بال پول

برای دانلود بازی براساس موبایلتون روی یکی از آیکون های زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید