ایت بال پول

چوب های لجندری بازی ۸ball pool

چوب های لجندری در بازی 8ball pool

چوب های لجندری در ایت بال پول

ایت بال پول، یکی از محبوب ترین بازی های بیلیارد موبایل، به بازیکنان این فرصت را می دهد تا قفل چوب ها را باز کنند و ازچوب های لجندری یا همون افسانه ای استفاده کنند. این نشانه‌ها که به دلیل طراحی استثنایی و ویژگی‌های منحصربه‌فردشان شناخته می‌شوند، می‌توانند تجربه بازی شما را به میزان قابل توجهی افزایش دهند. باز کردن چوب های لجندری به ترکیبی از گیم پلی، دستاوردها، ارز درون بازی و کمی شانس نیاز دارد. در این مقاله، ما به دنیای چوب های لجندری بازی ۸ball pool می پردازیم و راهنمای جامعی در مورد نحوه باز کردن قفل آن ها در اختیار شما قرار می دهیم.

چوب های لجندری در بازی 8ball pool

درک کلی از چوب های لجندری

چوب های لجندری بازی ۸ball pool بسیار مورد توجه و تحسین بازیکنان قرار می گیرد. آنها دارای ویژگی های ویژه ای مانند افزایش قدرت، دقت یا همون aim افزایش یافته یا جلوه های بصری منحصر به فرد هستند که آنها را از سایر چوب ها متمایز می کند. چوب های لجندری نه تنها گیم‌ پلی شما را ارتقا می‌دهند، بلکه به عنوان یک نماد وضعیت عمل می‌کنند و تخصص و تعهد شما را در بازی نشان می‌دهند.

مزایای چوب های لجندری ۸ ball pool

  • برگشت سکه هنگام باخت روی میزهای مختلف (اگر تعداد چوب های لجندری شما بشیتر باشد مقدار سکه بیشتری برگشت داده میشود )
  • دریافت مقدار قابل توجهی xp که به بالاتر رفتن لول شما در بازی کمک زیادی میکند
  • داشتن پاور،ایم،تایم و اسپین خیلی خوبی نسبت به دیگر چوبها
  • شارژ رایگان چوب که مورد توجه پلیران زیادی است
  • شکل های متنوع و جذاب و پلیر پسندی دارن
مزایای چوب های لجندری در 8ball pool

نحوه باز کردن چوب های لجندری

برای باز کردن چوب های لجندری بازی ایت بال پول نیاز به باکس لجندری دارید که برای باز کردن هر یک از چوب های لجندری نیاز به ۴ تیکه از چوب لجندری(۴ باکس لجندری که حاوی ۴ تیکه از یک چوب ) است !

با استفاده از جمع کردن و خریدن دلار

اولین و بهترین راه برای باز کردن چوب های لجندری بازی ۸ball pool جمع کردن دلار است که از طریق این دلارها میتوانید باکس لجندری خریداری کنید و جمع کردن دلار خیلی سخت و زمان بر است و ما برای اینکه بتونید با خیال راحت دلار داشته باشید بسته های دلار بصرفه ای را برای شما عزیزان فراهم کردیم که از لینک زیر میتونید خریداری کنید.

باز کردن چوب لجنردی از طریق دریافت دلار

از طریق پول پس (با یک تیر ۳ نشان را بزنید)

در ایونت پول پس ودر قسمت قفل شده آن شما میتوانید مقدار زیادی دلار، ۵ عدد گلدن شات و ۴ عدد باکس لجندری دریافت کنید که واقعا یک گزینه معرکه ای هست برای باز کردن چوب های لجندری بازی ایت بال پول و برای باز کردن این ایونت میتونید از طریق لینک زیر خریداری بفرمایید.

باز کردن چوب لجنردی از طریق پول پس

با استفاده از گلدن شات

یکی از پرطرفدارترین روش دریافت باکس لجندری بازی ۸ball pool استفاده از گلدن شات است که به ازای هر گلدن شات میتوانید ۴ عدد باکس لجندری دریافت کنید که البته نیاز به مهارت دارد.

نکته: اگر گلدن شات نداشتید میتوانید از طریق لینک زیر ۲۵ عددد گلدن شات با بهترین قیمت خریداری بفرمایید.

باز کردن چوب لجنردی از طریق گلدن شات

با جوایز کالکشن پاور

شما به راحتی با استفاده از ایونت کالکشن پاور میتونید جوایزی اعم از دلار،گلدن شات و چوب لجندری دریافت کنید. روش افزایش کالکشن پاور رو هم در این لینک براتون قرار دادم.

باز کردن چوب های لجندری از طریق کالکشن پاور

با جوایز تروفی (trophy road)

جوایز تروفی خیلی شبیه به جوایز کاکلشن پاور میباشد که از طریق این ایونت هم میتونید دلار، گلدن شات، و چوب لجندری بازی ایت بال پول دریافت کنید.

باز کردن چوب های لجندری از طریق تروفی

باز کردن از طریق اسپین و گلدن اسپین

یکی دیگر از روش های دریافت باکس لجندری استفاده از گلدن اسین است که میتونید ۳ عدد باکس لجندری دریافت کنید و همچنین میتونید با استفاده از اسپین هم یک عدد باکس لجندری دریافت کنید که نیاز به شانس بالایی دارد.

باز کردن چوب لجنردی از طریق گلدن اسپین

مقاله های زیر رو به هیچ وجه از دست ندید.

سکه رایگان ایت بال پول دلار رایگان ایت بال پول نحوه بالا بردن کالکشن پاور ایت بال پول ثبت نشدن برد در ایت بال پول نحوه باز کردن چوب های لجندری در ایت بال پول افزایش لول در بازی ایت بال پول

برای دانلود بازی براساس موبایلتون روی یکی از آیکون های زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید