قوانین و مقررات

  1. زمان تکمیل سفارشات در تمامی روزها در ساعات ۸ الی ۲۳ و بین ۱۵ دقیقه الی ۱۲ ساعت طول میکشد ؛ در برخی از مواقع نیز به دلیل شلوغ بودن سایت امکان دارد سفارش شما ۱۲ تا ۲۴ ساعت به تاخیر بیفتد پس لطفا صبور باشید .
  2. نکته مهم : بعد از تکمیل سفارش از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود و به هیچ وجه تا قبل از تکمیل سفارش وارد اکانت نشید .
  3. فرد خریدار قبل از ثبت خرید باید در انتخاب بسته خود دقت کافی را داشته باشد و تغییر محصول خریداری شده تا قبل از تکمیل سفارش امکان پذیر است
  4. مسئولیت وارد کردن اطلاعات صحیح اکانت هنگام خرید بر عهده خریدار می باشد و پس از انجام سفارش امکان عودت وجه نمیباشد.
  5. در صورت اشتباه بودن اطلاعات اکانت خریدار پیامک از طرف پشتیبانی سایت ارسال خواهد شد؛ در این صورت کاربر موظف است  اطلاعات صحیح اکانت را در اختیار پشتیبانی بگذارد.
  6. در صورت اشتباه بودن اطلاعات اکانت و یا لغو کردن سفارش توسط خریدار کارمزد تراکنش و کارمزد عودت وجه از مبلغ کل کسر میگردد .
  7. در صورت عدم پاسخ خریدار، وظیفه تماس با پشتیبانی بر عهده خریدار میباشد تا اقدامات لازم جهت انجام سفارش صورت گیرد.
  8.  خرید برای افراد زیر ۱۸ سال، تنها با هماهنگی والدین آنها انجام خواهد شد. اما از آنجا که احراز هویت سنی و قانونی خریدار در خرید اینترنتی غیر ممکن و امری خارج از حیطه دسترسی این سایت می باشد، بدیهی است که پس از تحویل محصول به خریدار، مجموعه ایران ایت بال هیچگونه مسئولیتی در خصوص چون و چرای اینگونه خریدها نداشته و با توجه به اینکه محصول این فروشگاه یک محصول دیجیتالی است، به هیچ عنوان قابل عودت نمی باشد.
  9. اگر به هر دلیلی کاربر بخواهد سفارش خود را لغو کند و دلیل درخواست لغو سفارش از سمت کاربر باشد کارمزد درگاه و کارمزد استرداد وجه از مبلغ کل کسر میشود و بعد به حساب کاربر واریز خواهد شد.