ایت بال پول

قهرمانی در لیگ بازی ۸ball pool

قهرمانی در لیگ بازی 8ball pool

قهرمانی در لیگ بازی ۸ball pool مستلزم ترکیبی از مهارت، استراتژی و ثبات است. در اینجا چند نکته و ترفند برای افزایش شانس قهرمانی در لیگ وجود دارد که به ترتیب به شما آموزش داده میشود.

برنده شدن در لیگ بازی ایت بال پول با استفاده از ترفند

اولین و مهمترین راه که تاثیر خیلی زیادی به قهرمانی در لیگ بازی ۸ball pool شما دارد این است که دو سه شب بعد از شروع لیگ وارد اکانت بازیتون بشید! لیگ هفته ای از روز دوشنبه ساعت ۱۰.۳۰ دقیقه شروع میشود و شما برای اینکه بتونید در لیگ آسانتری بیفتید باید بعد از دوشنبه ساعت ۱۰.۳۰ دقیقه وارد اکانت بازیتون نشید و به جاش روز چهارشنبه شب یا پنجشنبه شب وارد اکانتتون بشید، این روش خیلی تاثیرگذار هست حتما امتحان کنید.

قهرمانی در لیگ بازی 8ball pool

آموزش برد در لیگ ۸ ball pool با نتخاب مناسب سطح لیگ

همانطور که اخل تصویر زیر مشاهده میکنید در بازی ایت بال پول چند سطح لیگ وجود دارد که به ترتیب از آسونترین شروع میشه و تا به آخرین که میشه سخت ترین سطح لیگ ختم پیدا میکنه. توجه کنید اخرین سطح لیگ که همون diammond میشه اکثر پلیرهای اون لیگ روی میز برلین (۵۰ میلیونی) بازی میکنن، پس شما هم باید سکه بالایی داشته باشید تا بتونید برلین بازی کنید و با اونها رقابت کنید اگر به هر شرایطی نمیتونید روی میزهای بالا بازی کنید سطح لیگتون رو کاهش بدین تا راحتتر بتونید قهرمانی رو بگیرید.

قهرمانی در لیگ ایت بال پول

ترنفد برنده شدن در لیگ کشوری ۸ ball pool

برای برد در لیگ کشوری پیشنیازش اینه که سطح بازی خوبی داشته باشید که بتونید در میز برلین و ونیز بازی کنید.(البته الان میز ونیز پر از چیتر شده و نمیشه بازی کرد ولی روی میز برلین میشه بازی کرد و چیتر کمی داره). توجه کنید باید روز دوشنبه ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه سریع بازی رو شروع کنید و روی میز برلین برد کسب کنید.

برد در لیگ کشوری 8ball pool

برنده شدن در لیگ کشوری با استفاده از دوست پلیرتون

برای برد در لیگ کشوری اکثر پلیرها دو نفری روی یک اکانت به صورت مکرر بازی میکنند به صورتی که هر کدوم خسته شد نفر بعدی بازی میکند.

مقاله های زیر رو به هیچ وجه از دست ندید.

سکه رایگان ایت بال پول دلار رایگان ایت بال پول نحوه بالا بردن کالکشن پاور ایت بال پول معرفی بازی ایت بال پول

برای دانلود بازی براساس موبایلتون روی یکی از آیکون های زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید