ایت بال پول

افزایش لول در بازی ۸ball pool

افزایش لول در بازی 8ball pool

افزایش لول در بازی ایت بال پول

در بازی ایت بال پول همه به دنبال سریعترین روش افزایش لول در بازی ۸ball pool هستند که راه های مختلفی وجود. برای افزایش لول شما نیاز به xp دارید که در ادامه سعی میکنیم تمامی راه های دریافت xp رو آموزش بدیم.

افزایش لول بازی و برنده شدن در مسابقات

راه اصلی برای ارتقاء لول اکانت خود بازی کردن روی میزهای مختف و برنده شدن در مسابقات است. هر مسابقه ای که برنده می شوید، بر اساس عواملی مانند میزها و عملکرد شما در بازی، مقدار مشخصی XP به شما اعطا می کند که باعث افزایش لول شما میشود.

افزایش لول از طریق برد در میزها

افزایش لول ایت بال پول با استفاده از چوب های لجندری

یکی از راه های معروف و محبوب استفاده از چوب های لجندری برای بازی کردن با حریفان خود که xp خیلی خوبی دریافت میکنید. نکته: برای باز کردن چوب های لجندری خود نیاز به دلار دارید که میتونید از بخش دلار در وبسایت ما که در لینک زیر قرار دارد با خیال راحت خریداری کنید.

افزایش لول از طریق چوب های لجندری

شرکت در تورنومنت

یکی دیگر از راه افزایش لول در بازی ایت بال پول شرکت در میزهای تورنومنت است که هم سکه و xp خوبی دریافت میکنید، توجه کنید میزهای تورنومنت قوانین خاص خودشون رو دارن.

افزایش لول از طریق برد در تورنومنت

تکمیل ماموریت های روزانه

بازی اغلب دارای ماموریت ها یا چالش های روزانه است که پس از تکمیل این ماموریت ها، پاداش های XP را ارائه می دهد. مطمئن شوید که این ماموریت ها را به طور مرتب بررسی کنید و آنها را انجام دهید تا XP بیشتری کسب کنید.

افزایش لول از طریق ماموریت های روزانه

دستیابی به دستاوردها

این بازی شامل دستاوردهای مختلفی است که می توانید به دست آورید، مانند برنده شدن در لیگ های مختلف، هر دستاوردی که قفل آن را باز می کنید، XP به شما می دهد و به شما کمک می کند تا سطح خود را ارتقا دهید.

افزایش لول از طریق دستاوردها

ارتقای چوب ها

شما به راحتی میتونید با ارتقا چوب های خود مقدار قابل توجهی xp دریافت کنید، توجه کنید هر چه چوب های شما سطح بالاتر باشد xp بیشتری دریافت میکنید.

به یاد داشته باشید که برای افزایش لول در بازی ۸ball pool نیاز به گیم پلی ثابت و برنده شدن در مسابقات دارد. روی بهبود مهارت‌های خود، استراتژی‌سازی ضربات خود و هدف گذاری برای پیروزی‌ها برای جمع‌آوری XP تمرکز کنید.

افزایش لول از ارتقا چوب ها

مقاله های زیر رو به هیچ وجه از دست ندید.

سکه رایگان ایت بال پول دلار رایگان ایت بال پول نحوه بالا بردن کالکشن پاور ایت بال پول معرفی بازی ایت بال پول

برای دانلود بازی براساس موبایلتون روی یکی از آیکون های زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید