ایت بال پول

بالا بردن کالکشن پاور ۸ball pool

بالا بردن کالکشن پاور بازی 8 ball pool

در این مقاله قصد داریم درمورد نحوه بالا بردن کالکشن پاور بازی ۸ ball pool صحبت کنیم و تمامی روش های افزایش کالکشن پاور رو در اختیار شما عزیزان قرار بدیم.

کالکشن پاور چیه و چه کاربردی داره ؟

کالکش پاور یک ایونتی هست با جوایز خیلی خوب که میتوان این ایونت را تا لول صد ارتقا داد و جوایزهای بسیار خوبی رو دریافت کنیم که کیفیت و لذت بازی کردن ما رو چند برار میکنه و نکته ای که خیلی مهمه کالکشن پاور از لول ۱ تا لول ۱۰۰ هر بار که لول کالکشن پاورتون افزایش پیدا میکنه یک جوایز خوبی رو به شما میده که جوایز های لول پایینش زیاد تعریفی نیستن ولی هر لول که بالاتر میرید جوایزهاش عالی و عالی تر میشن. خب تا اینجای کار کمی با کالکشن پاور بازی ایت بال پول آشنا شدید و در تصویر زیر میتونید ایونت کالکشن پاور رو تماشا کنید

کالکشن پاور 8ball pool

کالکشن پاور و نحوه بالا بردن لول کالکشن پاور بازی ایت بال پول

در بازی ایت بال پول، کالکشن پاور قابلیتی است که به بازیکنان اجازه می دهد تا با باز کردن باکس ها، تک چوب های بازی را جمع آوری کنند. از این تکه چوب ها می‌توان برای باز کردن و ارتقای چوب های بازی استفاده کرد که همین ارتقای چوب ها اصلی ترین روش بالا بردن کالکشن پاور بازی ۸ball pool است که با بالارفتن کالکشن پاور به بازیکنان مزیتی همچون هدف‌گیری یا همون aim بهتر، افزایش قدرت چوب، اسپین بیشترو در نهایت تایم بیشتری در بازی بدهد.

کالکشن پاور بازی ایت بال پول

برای به دست آوردن و بالا بردن کالکشن پاور بازی ۸ball pool، بازیکنان باید باکس هایی را باز کنند که حاوی تکه چوب هستند. باکس ها را می توان از راه های مختلفی مانند برنده شدن در مسابقات، انجام ماموریت های روزانه، شرکت در رویدادها یا خرید آنها با ارز درون بازی یا پول واقعی به دست آورد. باکس ها انواع مختلفی دارند که هر کدام دارای تعداد متفاوتی از تکه چوب هستند. هرچه این باکس ها کمیاب تر باشد، چوب قوی‌تر می‌تواند باز شود و در نتیجه کالکشن پاور بیشتری دریافت میکنید. برای مثال، باکس لجندری حاوی کمیاب‌ترین تکه چوب است و بازیکنان باید هر ۴ تکه چوب را جمع کنند تا قفل آن جوب لجندری را باز کنند، برای باز کردن چوب های لجندری هم میتوان با دلار باز و لول آپ کرد که برای خرید دلار میتونید به محصولات وبسایت سر بزنید و هر بسته ای رو که خواستین رو خریداری کنید.

روش دوم افزایش کالکشن پاور بازی ۸ ball pool همین باز شدن هر نوع چوبی در بازی است.

فریم آواتار کالکشن پاور 8ball pool

مزایای بالا بردن کالکشن پاور ۸ ball pool

  • دریافت آواتار های جذاب و دلنشین
  • افزایش پاور، ایم(aim)، تایم، و اسپین چوب
  • دریافت مقدار زیادی دلار بازی
  • دریافت فریم دور آواتار که در تصاویر f میتوانید مشاهده کنید
  • باز شدن اسکین میزهای بازی که میزهای شما رو جذابتر میکنه
  • دریافت تعداد زیادی گلدن شات و لاکی شات
  • دریافت چت باکس ها

مقاله های زیر رو به هیچ وجه از دست ندید.

سکه رایگان ایت بال پول دلار رایگان ایت بال پول

برای دانلود بازی براساس موبایلتون روی یکی از آیکون های زیر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید