ایت بال پول

بهترین بازی های کمپانی مینیکلیپ

بهترین بازی های مینیکلیپ

بهترین بازی های مینیکلیپ

مینیکلیپ به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده بازی های تحت وب شناخته می شود که کار خود را از سال ۲۰۱۱ به صورت حرفه ای آغاز کرد. این شرکت تخصص خاصی بر روی تولید بازی های اعتیاد آور دارد و همین موضوع سبب شده است این شرکت با سرعت زیادی پیشرفت کند.

شرکت مینیکلیپ اکنون در بیش از ۱۹۲ کشور دنیا کاربر دارد. این شرکت توانسته با ساخت بیش از ۴۵ بازی و بیش از ۱۰۰۰ بازی آنلاین، تنوع زیادی به محصولات خود بدهد. در اصل این شرکت به عنوان دومین وب سایت خصوصی بازی های رایانه ای در جهان شناخته می شود. هم اکنون در بین ایرانی ها از محبوبیت زیادی برخوردار است و یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این شرکت، وجود بازی هایی با حجم کم و گرافیک خارق العاده است که موجب می شود شما در هنگام تجربه بازی های این شرکت بسیار سرگرم شوید.

مینیکلیپ

این شرکت بازی های زیادی را به صورت رقابتی طراحی کرده است و بازی هایی چون  8 ball pool، golf strike ، agar.io ، flip master به عنوان اعتیادآور ترین بازی های کوچکی است که این شرکت تاکنون توانسته با طراحی آنها، محبوبیت زیادی را در بین گیمرهای تلفن همراه ایجاد کند.

معرفی محبوب ترین بازی های مینیکلیپ

این شرکت در اصل بازی های محبوب و اعتیادآور بسیار زیادی دارد، اما برخی از بازی های مینیکلیپ محبوبیت عجیبی دارند. این موضوع دلیلی شده است که این شرکت می تواند بعد از صرف سال ها از زمان عرضه نیز، این بازی ها را بروزرسانی کند.

بازی ۸ball pool

یکی از بازی هایی که در بین ایرانی ها نیز طرفداران بسیار زیادی دارد بازی ۸ball pool است که بهترین بازی مینیکلیپ است. در این بازی شما می توانید مانند یک بیلیارد باز حرفه ای، با دوستان یا هوش مصنوعی یا حتی رقیبان دیگر به صورت آنلاین بازی کنید. با کسب پول و شهرت امکان خواهید داشت تا بازی خود را اختصاصی کنید.رویدادهای مختلفی به صورت هفتگی و ماهانه در بازی ایت بال پول تشکیل می شود. شما با صرف پول دریافتی از داخل بازی می توانید وارد آن شوید و با دریافت امتیاز مناسب جوایز زیادی را در آن کسب کنید. امکان خرید چوب بهتر، شخصی سازی صفحه و موارد بسیار دیگری وجود دارد که سبب جذاب تر شدن محیط بازی برای شما می شود.

بازی 8ball pool

بازی golf strike

به عنوان یکی از بهترین بازی های مینیکلیپ، golf strike می تواند برای علاقه مندان به دنیای گلف بسیار جذاب باشد. در این بازی نیز شما به صورت آنلاین امکان مسابقه دادن و رقابت با دیگر افراد و دوستان خود را خواهید داشت. شما با ضربه زدن صحیح به توپ و ایجاد کردن یک رقابت مناسب با دوستان خود، می توانید ساعت های خوشی را سپری کنید. در این بازی نیز همانند بازی های دیگر آنلاین مینیکلیپ، امکان تجربه رویدادهای مختلف برای شما فراهم شده است.

بازی golf strike

بازی agar.io

این بازی از سال ۲۰۱۵ به صورت یک بازی آنلاین و فلش بر روی شبکه مینیکلیپ قرار گرفت.گیمرهای علاقه مند زیادی از همین سال به سوی آن کشیده شدند. بازی به صورت آنلاین طراحی شده است و شما باید نقاط دیگر را که به صورت رنگارنگ بر روی یک صفحه دوبعدی قرار دارند خورده و بزرگ شوید و مراقب دیگر مهره های داخل بازی باشید. در این بازی شما با ایجاد کردن یک شبکه اختصاصی، می توانید با دوستان خود نیز این بازی را تجربه کنید.

بازی agar.io

دیدگاهتان را بنویسید